PRZYGOTOWANIE DO WIZYTY W CENTRUM MEDYCZNYM VIS VITALIS

1. Zalecamy, aby każdy kto chciałby podjąć współpracę z nami, dobrze zapoznał się ze specyfiką pracy specjalistów Centrum Medycznego Vis Vitalis, na przykład poprzez obejrzenie wykładów naszych pracowników. Dla przykładu:
A) → „Festiwal Wolności i Zdrowia Primum Non Nocere: Przemysław Kasprzyszyn- WPŁYW STYLU ŻYCIA NA ORGANIZM(aby wyświetlić, kliknij na niebieskie) z 25.07.2021 r.;
B) → „Przemysław Kasprzyszyn – NAJCZĘSTSZE BŁĘDY POPEŁNIANE PRZEZ PACJENTÓW(aby wyświetlić, kliknij na niebieskie) z 27.03.2021 r.

2. Prosimy zapoznać się z nami (aby wyświetlić, kliknij na niebieskie) oraz ze zrozumieniem z naszym Regulaminem i Poradnikiem Dobrego Pacjenta (aby wyświetlić, kliknij na niebieskie), które przedstawiają zasady współpracy z Centrum Medycznym Vis Vitalis. Przy okazji odpowiadają na najczęstsze pytania. Dziękujemy za wyrozumiałość.

3. Prosimy zapoznać się z procedurą rejestracji (aby wyświetlić, kliknij na niebieskie) w Centrum Medycznym Vis Vitalis.

Nie trzeba robić badań diagnostycznych przed pierwszą wizytą u nas. W wyjątkowej sytuacji, po uprzedniej konsultacji z nami, zdarza się że specjalista sugeruje zrobienie badań przed wizytą.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu (aby wyświetlić, kliknij na niebieskie) z naszą rejestracją, odpowiemy na pytania.

 

Do zobaczenia!

Po aktualne informacje zapraszamy na nasze profile, podane poniżej ↓ (wystarczy kliknąć w ikonkę).

Dane kontaktowe

Centrum Medyczne Vis Vitalis Przemysław Kasprzyszyn 

ul. Reymonta 56, 49-100 Niemodlin 
NIP: 991-054-68-87
REGON: 523504951

Rejestracja: +48 735-188-347

E-mail: biuro@cmvisvitalis.pl

Śledź nas na